CALMOMIX® - Kluczowy Składnik Grinday Dream Up dla Lepszego Snu.

CALMOMIX® - Kluczowy Składnik Grinday Dream Up dla Lepszego Snu.Zastanawiałeś się kiedyś, co sprawia, że składniki w naszym produkcie Grinday Dream Up wpływają tak efektywnie na poprawę Twojego snu? Dziś skupimy się na tajemniczym składniku, który odgrywa tutaj kluczową rolę – CALMOMIX®.

Co to jest CALMOMIX®?

CALMOMIX® to standaryzowany kompleks ekstraktów ziołowych, zawierający szereg substancji aktywnych wpływających na ośrodkowy układ nerwowy. Jego składniki pochodzą od roślin z grupy sedativa et hypnotica, które wykazują działanie uspokajające. Wpływają one na układ nerwowy, przewód pokarmowy, układ naczyniowy i funkcje hormonalne.

Dzięki tym właściwościom, CALMOMIX® jest polecany przy trudnościach z zasypianiem, poprawie jakości snu, a także przy przejściowym wzroście napięcia nerwowego i stresu psychicznego.


Składniki.

CALMOMIX® zawiera ekstrakty z czterech roślin farmakopealnych (widniejących urzędowym spisie leków) – kozłka lekarskiego, melisy, passiflory oraz chmielu. Wszystkie te rośliny są bogatym źródłem substancji aktywnych, które mają korzystny wpływ na organizm.

W szczególności, w skład CALMOMIX® wchodzi 500 mg ekstraktu z korzenia kozłka lekarskiego, 200 mg ekstraktu z liści melisy, 200 mg ekstraktu z passiflory oraz 100 mg ekstraktu z szyszek chmielu.

Produkcja.

Kompleks CALMOMIX® produkowany jest przez firmę GREENVIT z surowców roślinnych pochodzących od polskich i europejskich dostawców. Dzięki temu mamy gwarancję pełnej kontroli pochodzenia i jakości ekstraktuDla kogo.

CALMOMIX® jest zalecany dla osób dorosłych borykających się z problemami ze snem i napięciem nerwowym. Jego działanie jest szczególnie korzystne dla kobiet w wieku okołomenopauzalnym, które często doświadczają drażliwości i trudności ze snem. CALMOMIX®, będący kluczowym składnikiem Grinday Dream Up, łagodzi te objawy, poprawiając jakość snu i ogólny komfort życia, bez ryzyka skutków ubocznych czy uzależnienia.

Unikalność.

CALMOMIX® jest wyjątkowy, ponieważ nie wywołuje żadnych skutków ubocznych, objawów odstawiennych ani ryzyka uzależnienia. To sprawia, że może być stosowany doraźnie, według potrzeb, lub zgodnie z zaleceniami specjalistów.

Badania przeprowadzone przez firmę GREENVIT w 2020 roku wykazały, że stosowanie CALMOMIX® przynosi zauważalne i klinicznie istotne korzyści w zakresie jakości snu, łatwości zasypiania, łagodzenia napięcia nerwowego i drażliwości.

Alternatywne rozwiązania dla zdrowego snu

W obliczu łagodnego napięcia nerwowego, stresu psychicznego, czy problemów ze snem, konwencjonalne rozwiązania farmakologiczne mogą nie być w stanie usunąć wszystkich niepożądanych objawów i mogą prowadzić do uciążliwych skutków ubocznych. Właśnie dlatego rośnie zainteresowanie alternatywą w postaci naturalnych roślinnych rozwiązań, takich jak CALMOMIX®.

Jeśli szukasz naturalnych składników mających na celu poprawę jakości Twojego snu, Grinday Dream Up to produkt dla Ciebie. Oprócz kluczowego składnika jakim jest CALMOMIX®, nasz produkt zawiera również inne składniki o udowodnionym działaniu, takie jak melatonina, GABA, magnez, oraz witamina B6. Wszystkie te składniki razem tworzą unikalną kompozycję, która pomaga złagodzić stres i zapewnia Twojemu ciału i umysłowi harmonię i spokój. Doświadcz prawdziwej magii odprężającego snu z Grinday Dream Up.

Źródło: https://greenvit.pl/branded_extracts/calmomix-2/

Kliknij aby ocenić!
[Głosów: 2 Średnia: 5]


Zostaw komentarz