Home

Brak energii, problemy z zapamiętywaniem i strączki.
Brak energii i ciągłe zmęczenie? Są na to naturalne sposoby. Poznaj 6...
Niezwykłe właściwości spiruliny

ZDROWIE

Dbaj o siebie!

URODA

ODCHUDZANIE

Ranking najlepszych

ANTYOKSYDANTÓW

O NAS

Zdrowie jest jednym z tych aspektów życia, które interesuje nas w sposób szczególny. Jesteśmy niezmiennie ciekawi tego, co wpływa na organizm, jak postępować, aby mu nie zaszkodzić lub przeciwnie – które składniki dostarczać, aby cieszyć się dobrym samopoczuciem.

Na blogu dzielimy się z Wami informacjami na temat właściwości składników, które stosujemy do produkcji suplementów diety, ale nie tylko. Przekazujemy również obszerną wiedzę na temat oddziaływania hormonów na ludzki organizm czy sposobów na poprawę jakości życia poprzez dbałość o z pozoru nieistotne czynności, takie jak sen lub aktywność fizyczna. Poruszamy kwestie powszechnie znane i te, o których nie mieliście pojęcia. Obalamy mity, wskazujemy na osiągnięcia w dziedzinie dietetyki, przede wszystkim jednak opieramy się na naukowych źródłach, z których czerpiemy cenne informacje o tym, co możemy znaleźć wokół nas i jak to wykorzystać w profilaktyce zdrowotnej.

Jak widać, suplementy diety to nie jedyna dziedzina, która nas zajmuje: chętnie poszerzamy naszą wiedzę i dzielimy się nią z Wami. Jesteśmy przekonani, że zainteresują Was opracowane przez nas tematy… i zostaniecie tu na nieco dłuższą chwilę.

Jaka jest rola witaminy B w diecie? Czy właściwości zielonej herbaty rzeczywiście są tak niezwykłe? Dlaczego potas jest nam niezbędny do życia? Z czego wynika brak koncentracji? Jakie substancje odżywcze znajdują się w orzechach i nasionach? Tutaj znajdziecie odpowiedzi.

Zachęcamy do lektury i jednocześnie regularnego śledzenia naszego bloga!