GRINDAY · Dbamy o skład

Cześć to my – Bartek i Kuba z Grinday

Jako entuzjaści ciągłego rozwoju, aktywności i zwiększania własnych możliwości, od zawsze stawiamy na naturalne metody wspierania organizmu. Naszą misją jest podnoszenie możliwości organizmu naturalnymi metodami, aby poprawić jego funkcjonowanie.

Oprócz zbilansowanej diety i regularnego ruchu, ekstrakty roślinne i inne naturalne składniki są kluczowe dla podnoszenia możliwości organizmu (choć często trudno dostarczyć je w codziennej diecie). Z tego powodu postanowiliśmy zająć się tworzeniem unikatowych suplementów, które najlepiej wspierają organizm.

Aby mieć całkowitą pewność, że przyjmowane przez nas preparaty wyróżniają się jakościowym składem oraz, że spełniają nasze osobiste oczekiwania, stworzyliśmy własną gamę produktów, kładąc szczególny nacisk właśnie na dbałość o skład.


Jak DBAMY O SKŁAD w produktach Grinday?

Kluczem do stworzenia dobrego suplementu są składniki aktywne, które muszą być odpowiednio dobrane i maksymalnie wydobyte. Właśnie takie wymagania spełniają składniki premium. Dobry suplement wyróżnia również czysty i prosty skład.

Dlatego w naszych produktach postawiliśmy na:


roślinne ŹRÓDŁO

Bazą wszystkich naszych produktów są rośliny, które naturalnie wspierają funkcjonowanie organizmu oraz eliminują potrzebę stosowania składników syntetycznych.

Aby dostarczać zawsze stałą wartość substancji aktywnej, stosujemy tylko ekstrakty standaryzowane. Dzięki nim mamy pewność, że każda kapsułka produktu, wpływa na organizm dokładnie w ten sam sposób.


składniki PREMIUM

Każdy składnik w naszych produktach jest dokładnie analizowany pod kątem jego wpływu na organizm. Wybieramy te oparte na badaniach naukowych i zgodne z rekomendacjami EFSA.

Jednakże, ważna jest nie tylko obecność składnika, ale przede wszystkim jego jakość. Jak to osiągamy? Co jest dla nas priorytetem?

Dodatkowe badania kliniczne oraz certyfikaty jakości! Tak oto docieramy do składników premium, które są dla nas kluczowe. Dzięki nim mamy pełną kontrolę nad pochodzeniem i procesem produkcji składników, a także dokładni znamy ich wpływ na organizm.


SYNERGIA – współdziałanie składników

Z doświadczenia wiemy, że dla wielu z Was, jeden składnik aktywny w produkcie to za mało. Aby znacząco wpłynąć na organizm, często potrzebne są substancje wspomagające i uzupełniające. Jak je odpowiednio dobierać?

Naszym priorytetem jest Twoje zdrowie i dobre samopoczucie. Zastanawiamy się, jak nasze produkty mogą pozytywnie wpłynąć na Twój organizm. Zaczynamy od składników premium – mocnych ekstraktów roślinnych, które stanowią podstawę każdego suplementu. Dobieramy do nich komplementarne składniki, tak aby wzajemnie się uzupełniały lub wzmacniały. Wspieramy się badaniami i rekomendacjami EFSA, aby mieć pewność co do naszych produktów.

Każdy nasz produkt jest wzbogacony odpowiednio dobranymi witaminami i minerałami. Dzięki temu oferujemy Ci produkty o szerokim zakresie wpływu na organizm, które skutecznie wspierają Twoje funkcjonowanie.


czysty SKŁAD

Po dobraniu składników oraz określeniu ich zawartości wagowej, pozostaje nam tylko wybrać finalną formę produktu. Dla wszystkich naszych suplementów stosujemy przeźroczyste, wegańskie kapsułki celulozowe. Dzięki temu, eliminujemy barwniki, zbędne dodatki i wypełniacze.

Skład jest maksymalnie prosty i czysty.

ROŚLINNE

Chcemy, aby z naszych produktów mogła korzystać każda osoba, niezależnie od diety lub przekonań. Dlatego każdy nasz suplement jest odpowiedni dla wegan.

dla ŚRODOWISKA

Nasze suplementy zostały zamknięte w szklanym słoiczku, dzięki czemu, opakowanie jest zdatne do pełnego i prostego recyclingu.

Minimalizujemy wpływ na środowisko i nie stosujemy dodatkowego kartonu produktowego, a nasz karton wysyłkowy wyprodukowany w 90% z recyklingu, pozbawiony jest elementów z tworzywa sztucznego.


marka GRINDAY

Nasza marka suplementów, tworzonych ze szczególną dbałością o skład, powstała w 2017 roku.

Wszystkie nasze preparaty zostały skomponowane i wyprodukowane w Polsce, w trosce o najwyższe standardy jakości. Nasz zakład produkcyjny odznacza się certyfikatem bezpieczeństwa żywności ISO 22000. Posiadamy również ekologiczny certyfikat Euroliść.

Stale śledzimy najnowsze trendy i wsłuchujemy się w oczekiwania klientów. Wiemy, że zaufanie którym nas obdarzacie jest jednocześnie stawianym przed nami wyzwaniem do podnoszenia standardów i rozwijania linii naszych produktów.


Dziękujemy za to!