Wpływ suplementu Grinday Look Up na organizm:

  • Przyczynia się do utrzymania prawidłowego stanu skóry, włosów i paznokci.​1,2,4,5,7
  • Wspomaga wzrost włosów i wzmacnia ich strukturę.1
  • Przeciwdziała wypadaniu włosów.1
  • Pomaga zapobiegać łupieżowi oraz eliminować go.2
  • Wspomaga utrzymanie prawidłowej pigmentacji skóry i włosów.3
  • Wspomaga produkcję kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania skóry.6
  • Chroni składniki komórek przed uszkodzeniem oksydacyjnym.6


*
( 1 Ze względu na zawartość skrzypu polnego; 2 Ze względu na zawartość pokrzywy zwyczajnej; 3 ​ Ze względu na zawartość miedzi; 4 Ze względu na zawartość cynku; 5 Ze względu na zawartość biotyny; 6 ​ Ze względu na zawartość witaminy C; 7 Ze względu na zawartość selenu;)


Grinday. Dbamy o skład.

naturalne-skladniki.jpg

CZYSTY SKŁAD

Czysty, przejrzysty skład w formule wegańskiej bez wypełniaczy, bez przeciwzbrylaczy, bez barwników.
bez-barwnikow.jpg

STANDARYZACJA

Standaryzowane ekstrakty roślinne to gwarancja procentowej zawartości substancji aktywnej działającej na organizm oraz jej jakości.
certyfikaty.jpg

OPATENTOWANE SKŁADNIKI

Certyfikowane składniki aktywne EVNolMax™, BioPerine®, Selenium SeLECT®, dla których producent wykonał dodatkowe badania kliniczne oraz zdobył odpowiednie certyfikaty jakości.
weganskie.jpg

SYNERGICZNE DZIAŁANIE

Dbamy o skład, dlatego szczególnie troszczymy się o odpowiedni dobór wzajemnie uzupełniających się i współdziałających składników aktywnych o wysokiej biodostępności.

Suplement Grinday Look Up zawiera standaryzowane składniki aktywne:Ekstrakt z ziela skrzypu polnego [7% krzemionki] poprawia kondycję skóry, włosów i paznokci. Wspomaga również wzrost i wzmocnienie włosów. Może pomóc w remineralizacji ciała. Ponadto krzemionka w skrzypie polnym pomaga utrzymać włosy, paznokcie i skórę w optymalnym stanie.

Ekstrakt z pędów bambusa [70% krzemionki] jest naturalnym i bogatym źródłem krzemu (występującego w postaci krzemionki).

EVNolMax™ to mieszanina tokotrienoli/tokoferoli z olejowca gwinejskiego, która zawiera ponadto mieszaninę tokotrienoli, skwalen roślinny oraz kompleks fitosteroli.Ekstrakt z liści pokrzywy zwyczajnej [4% polifenoli] pomaga zapobiegać łupieżowi oraz eliminować go.

Biotyna pomaga zachować zdrowe włosy i zdrową skórę. Dodatkowo pomaga w utrzymaniu prawidłowego stanu błon śluzowych.

Witamina C intensywnie wspomaga prawidłową produkcję kolagenu w celu zapewniania prawidłowego funkcjonowania skóry. Pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym.

BioPerine® to standaryzowany ekstrakt z owoców pieprzu czarnego, który przyczynia się do ożywienia układu nerowego i wspomaga wchłanianie składników odżywczych. BioPerine wspiera biodostępność składników zawartych w Look Up.Selen - Selenium SeLECT® to opatentowany składnik aktywny, który przyczynia się do utrzymania zdrowych włosów oraz paznokci.

Witamina E pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym.

Cynk pomaga zachować zdrowe włosy, paznokcie i skórę. Pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym. Bierze udział w procesie podziału komórek. Przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu witaminy A.

Miedź pomaga w utrzymaniu prawidłowej pigmentacji skóry i włosów. Intensywnie wspomaga proces ochrony komórek przed stresem oksydacyjnym oraz pozytywnie wpływa na prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego.


Optymalna ilość składników aktywnych

Składnik aktywny Zawartość w dziennej porcji [2 kapsułki] % RWS *
Ekstrakt z ziela skrzypu polnego [7% krzemionki] 400 mg
Ekstrakt z pędów bambusa [70% krzemionki] 100 mg
Mieszanina tokotrienoli/tokoferoli z olejowca gwinejskiego - EVNolMax™ 100 mg
w tym:
mieszanina tokotrienoli 12,1 mg
skwalen roślinny 3 mg
kompleks fitosteroli 1 mg
Ekstrakt z liści pokrzywy zwyczajnej [4% polifenoli] 100 mg
Ekstrakt z owoców pieprzu czarnego [95% piperyny] – BioPerine® 5 mg
Witamina E 3,36mg 28%*
Witamina C 100 mg 125%*
Biotyna 1000 μg 2000%*
Cynk 10 mg 100%*
Miedź 2 mg 200%*
Selen – Selenium SeLECT® 55 µg 100%*
*RWS: dzienne referencyjne wartości spożycia dla dorosłych

Składniki:

Ekstrakt z ziela skrzypu polnego (Equisetum arvense) [7% krzemionki]; substancja glazurująca – hydroksypropylometyloceluloza; ekstrakt z otrębów ryżowych; ekstrakt z pędów bambusa (Bambusa vulgaris) [70% krzemionki]; mieszanina tokotrienoli i tokoferoli z olejowca gwinejskiego (Elaeis guineensis) – EVNolMax™; ekstrakt z liści pokrzywy zwyczajnej (Urtica dioica) [4% polifenoli]; kwas L-askorbinowy (witamina C); cytrynian cynku; glukonian miedzi(II); L-selenometionina – Selenium SeLECT®; ekstrakt z owoców pieprzu czarnego (Piper nigrum) [95% piperyny] – BioPerine®; D-biotyna (biotyna).

BioPerine® i Selenium SeLECT® są zarejestrowanym znakiem towarowym firmy Sabinsa. EVNolMax™ jest zarejestrowanym znakiem towarowym firmy ExcelVite Inc.

Sposób użycia:

Dzienna zalecana porcja suplementu to 2 kapsułki. Przyjmować podczas posiłku rano i w ciągu dnia po jednej kapsułce. Popić około 300 ml wody.

Warunki przechowywania:

Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Ostrzeżenia:

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży oraz karmiących. Zrównoważona dieta i zdrowy tryb życia są ważne.

Podmiot odpowiedzialny za informacje na temat żywności:

Grinday B. Ryłko J. Grabski Sp. j.
Wapienna 2, 43-340 Kozy
L

Характеристики

amz
LU-AM-PL-11
ile_dziennie
2
ile_w_opakowaniu
60

Nie wiesz który suplement wybrać?

Odpowiedz na kilka pytań i dobierz produkty dopasowane do twoich potrzeb.

SPRAWDŹ