Grinday Dream Up. Tak dbamy o skład.

SKŁADNIK PREMIUM

Certyfikowany, polski składnik aktywny Calmomix®, dla których producent wykonał dodatkowe badania kliniczne oraz zdobył odpowiednie certyfikaty jakości.

STANDARYZACJA

Standaryzowane ekstrakty roślinne to gwarancja procentowej zawartości substancji aktywnej działającej na organizm oraz jej jakości.

CZYSTY SKŁAD

Czysty, przejrzysty skład w formule wegańskiej bez wypełniaczy, bez przeciwzbrylaczy, bez barwników.

SYNERGICZNE DZIAŁANIE

Dbamy o skład, dlatego szczególnie troszczymy się o odpowiedni dobór wzajemnie uzupełniających się i współdziałających składników aktywnych o wysokiej biodostępności.

Wpływ suplementu Grinday Dream Up na organizm:

  • *Melatonina pomaga w skróceniu czasu potrzebnego na zaśnięcie.

  •   Magnez przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.
  •   Witamina B6 pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego.
  • *Kozłek lekarski pomaga w utrzymaniu naturalnego snu oraz w utrzymaniu prawidłowej jakości snu.
  • *Melisa lekarska przyczynia się do lepszego snu.
  • *Męczennica cielista pomaga w wyciszeniu i spokojnym zasypianiu.
  •   Chmiel zwyczajny ma kojący wpływ na układ nerwowy.
1) dzięki zawartości melatoniny; 2) dzięki zawartości kozłeka lekarskiego; 3) dzięki zawartości melisy lekarskiej; 4)dzięki zawartości męczennicy cielistej;

Najczęściej zadawane pytania.

Suplement jest przeznaczony dla kobiet i mężczyzn powyżej 18 roku życia, którzy cenią sobie naturalne sposoby suplementacji i wsparcia organizmu.
Suplement posiada wszystkie wymagane przez prawo badania i jest dopuszczony do obrotu. Każda partia suplementu jest przebadana ze względu na czystość składu. Zakres badań dla produktu to: badanie mikrobiologiczne, badanie na zawartość metali ciężkich, badanie WWA (Wielopierścieniowe węglowodory aromatyczne), badanie ETO (Tlenek etylenu) oraz badanie AP (Fosfataza alkaliczna). Ponadto suplement nie zawiera zbędnych dodatków tj. barwniki, wypełniacze i przeciwzbrylacze.
Suplement jest w 100% produkowany w Polsce, choć jego pojedyncze składniki mogą pochodzić z upraw występujących w ich naturalnych środowiskach na całym świecie.
Zalecana porcja do spożycia to 2 kapsułki dziennie, najlepiej na 30 minut przed snem. Suplement diety popić około 200 ml wody. Możesz również przyjmować samą zawartość kapsułki bez otoczki.
Sprawdź czy składniki aktywne w suplementach nie dublują się. Jeżeli nie występuje taki przypadek, możesz przyjmować je równocześnie. Jeśli suplementy zawierają te same składniki aktywne, postaraj się o ich rozdzielenie - przyjmuj jeden rano, a drugi późnym popołudniem lub wieczorem.
Pamiętaj, że produkt jest mieszanką naturalnych ekstraktów roślinnych, a natura żeby w pełni zadziałać potrzebuje czasu. Przyjmuj suplement przez 3 miesiące, następnie przerwij przyjmowanie na miesiąc. Po tym okresie możesz wrócić do stosowania przez kolejne 3 miesiące.
Produkt nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży oraz karmiących. Ze względu na zastosowane porcje, produkt jest odpowiedni dla osób dorosłych.
Jeśli przyjmujesz leki, przed zastosowaniem suplementu, skontaktuj się z lekarzem prowadzącym. Sprawdź również czy którykolwiek ze składników zawartych w suplemencie nie wywołuje u ciebie uczulenia.

Składniki aktywne:

Składnik aktywny w zalecanej dziennej porcji (2 kapsułki dziennie)
Calmomix® – standaryzowana mieszanka ekstraktów, w tym: 500 mg
Ekstrakt z korzenia kozłka lekarskiego [0,8% kwasu walerenowego] 250 mg
Ekstrakt z liści melisy lekarskiej [5% kwasu rozmarynowego] 100 mg
Ekstrakt z ziela męczennicy cielistej [2% witeksyny] 100 mg
Ekstrakt z szyszek chmielu zwyczajnego 50 mg
Kwas gamma-aminomasłowy (GABA) 200 mg
Melatonina 1 mg
Witamina B6 1,4 mg (100% RWS*)
Magnez 75 mg (20% RWS*)
*RWS: dzienne referencyjne wartości spożycia dla dorosłych

Składniki:

Sole magnezowe kwasu cytrynowego; ekstrakt z korzenia kozłka lekarskiego (Valeriana officinalis) [0,8% kwasu walerenowego]; substancja glazurująca: hydroksypropylometyloceluloza; kwas gamma-aminomasłowy; ekstrakt z liści melisy lekarskiej (Melissa officinalis) [5% kwasu rozmarynowego]; ekstrakt z ziela męczennicy cielistej (Passiflora incarnata) [2% witeksyny]; błonnik akacjowy; ekstrakt z szyszek chmielu zwyczajnego (Humulus lupulus); chlorowodorek pirydoksyny (witamina B6); melatonina.

Calmomix® jest zarejestrowanym znakiem towarowym Greenvit Sp. z o.o.

Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia niezbędna do uzyskania korzystnego działania:

Zalecana porcja do spożycia to 2 kapsułki dziennie, najlepiej na 30 minut przed snem. Suplement diety popić około 200 ml wody.

Sposób przechowywania:

Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Ostrzeżenia:

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży oraz matek karmiących. Suplement diety nie powinien być spożywany w przypadku stosowania leków o działaniu uspokajającym, nasennym, przeciwlękowym i przeciwpadaczkowym. W okresie stosowania suplementu diety nie należy spożywać alkoholu. Po spożyciu nie należy prowadzić pojazdów i obsługiwać urządzeń mechanicznych. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia są ważne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Podmiot odpowiedzialny za informacje na temat żywności:

Grinday B. Ryłko J. Grabski Sp. j.

Wapienna 2, 43-340 Kozy


Jak wspierać naturalny sen?

Sen jest kluczowym elementem naszego zdrowia. Wspieranie go poprzez odpowiednie nawyki oraz naturalne rozwiązania, takie jak ziołowe tabletki na sen, może przynieść znaczącą poprawę jakości życia. Oto kilka wskazówek, jak poprawić sen oraz informacje o tym, jak Grinday Dream Up może w tym pomóc:

Unikaj stresujących aktywności przed snem
Przygotowanie ciała i umysłu do snu jest niezwykle ważne. Unikaj stresujących ćwiczeń i sytuacji przed snem. Rozważ relaksującą rutynę wieczorną, która pomoże ci się wyciszyć.

Zadbaj o odpowiednią temperaturę i światło w sypialni
Upewnij się, że twoja sypialnia ma odpowiednią temperaturę i jest wolna od niebieskiego światła, które może zakłócać produkcję melatoniny. Staraj się ograniczyć korzystanie z urządzeń elektronicznych przed snem.

Regularność to klucz
Regularne pory snu pomagają ustabilizować nasz wewnętrzny zegar. Staraj się kłaść i wstawać o stałych porach, nawet w weekendy.

Naturalne wsparcie snu
W poszukiwaniu naturalnego wsparcia zdrowego snu, warto zwrócić uwagę na takie składniki jak melatonina, magnez, witamina B6, kozłek lekarski, melisa, męczennica cielista i chmiel. Wszystkie te składniki, znane ze swoich właściwości wspierających sen, oraz wiele więcej, znajdziesz w Grinday Dream Up.


WŁĄCZ PRZYPOMINACZ


Z trudem przychodzi Ci pamiętanie o suplementacji? 🤔 Znamy to!


Każdy z nas się z tym borykał, dopóki nie powstał przypominacz - nasza apka, którą znajdziecie na kodzie QR na każdym opakowaniu.


Dzięki niej już nigdy nie zapomnisz o swoich suplementach.


Jak działa nasz przypominacz?


1. Zeskanuj kod QR na wieczku butelki po czym zostaniesz przekierowany na stronę przypominacza.


2. Wypełnij formularz: wybierz produkt, określ częstotliwość przypomnień oraz preferowany sposób powiadomienia (SMS/e-mail).


3. Otrzymuj przypomnienia o każdej porcji i śledź swój postęp w przyjmowaniu suplementu.DU

Nezvíš, který doplněk si vybrat?

Odpověz na několik otázek a vyber si produkty přizpůsobené tvým potřebám.

ŠEK