INFORMACJE O PRODUKCIE

Składnik aktywny w zalecanej dziennej porcji (2 kapsułki dziennie)
Calmomix® – standaryzowana mieszanka ekstraktów, w tym: 500 mg
Ekstrakt z korzenia kozłka lekarskiego [0,8% kwasu walerenowego] 250 mg
Ekstrakt z liści melisy lekarskiej [5% kwasu rozmarynowego] 100 mg
Ekstrakt z ziela męczennicy cielistej [2% witeksyny] 100 mg
Ekstrakt z szyszek chmielu zwyczajnego 50 mg
Kwas gamma-aminomasłowy (GABA) 200 mg
Melatonina 1 mg
Witamina B6 1,4 mg (100% RWS*)
Magnez 75 mg (20% RWS*)

*RWS: dzienne referencyjne wartości spożycia dla dorosłych

Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia niezbędna do uzyskania korzystnego działania:

Zalecana porcja do spożycia to 2 kapsułki dziennie, najlepiej na 30 minut przed snem. Suplement diety popić około 200 ml wody.
Sole magnezowe kwasu cytrynowego; ekstrakt z korzenia kozłka lekarskiego (Valeriana officinalis) [0,8% kwasu walerenowego]; substancja glazurująca: hydroksypropylometyloceluloza; kwas gamma-aminomasłowy; ekstrakt z liści melisy lekarskiej (Melissa officinalis) [5% kwasu rozmarynowego]; ekstrakt z ziela męczennicy cielistej (Passiflora incarnata) [2% witeksyny]; błonnik akacjowy; ekstrakt z szyszek chmielu zwyczajnego (Humulus lupulus); chlorowodorek pirydoksyny (witamina B6); melatonina.
Calmomix® jest zarejestrowanym znakiem towarowym Greenvit Sp. z o.o.
Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.
Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży oraz matek karmiących. Suplement diety nie powinien być spożywany w przypadku stosowania leków o działaniu uspokajającym, nasennym, przeciwlękowym i przeciwpadaczkowym. W okresie stosowania suplementu diety nie należy spożywać alkoholu. Po spożyciu nie należy prowadzić pojazdów i obsługiwać urządzeń mechanicznych. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia są ważne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu.
Grinday B. Ryłko J. Grabski Sp. j.
ul. Wapienna 2, 43-340 Kozy, Polska

PORADA EKSPERTA - DIETETYK PATRYCJA MAJDAK

@patrycja.majdak.dietetyk

Dietetyk Patrycja Majdak specjalizuje się w tworzeniu diet dla różnych potrzeb, w tym odchudzania i leczenia chorób, z naciskiem na poprawę nawyków żywieniowych i jakości życia.

Dieta dla lepszego snu:


 • Wysoka zawartość magnezu: Włącz do swojej diety orzechy, nasiona, i zielone warzywa liściaste. Magnez pomaga wyciszyć układ nerwowy.
 • Tryptofan dla produkcji melatoniny: Spożywaj indyka, banany, i inne produkty bogate w tryptofan, który wspiera produkcję melatoniny.
 • Unikanie ciężkich posiłków przed snem: Ogranicz spożywanie ciężkich, tłustych pokarmów kilka godzin przed snem, aby nie obciążać organizmu.
 • Suplementacja Grinday Dream Up: Uzupełnij swoją dietę Grinday Dream Up. Ten suplement zawiera kluczowe składniki takie jak melatonina i ekstrakty roślinne, wspomagając naturalne procesy snu.Zmień swoje nawyki żywieniowe.

Czy wiesz, że zmiana nawyków żywieniowych może być kluczem do osiągnięcia Twoich celów zdrowotnych? Skontaktuj się z nami, aby uzyskać indywidualnie dopasowaną poradę dietetyczną, która pomoże Ci wprowadzić zdrowe nawyki na stałe.

Z nami osiągniesz swoje cele!


WPŁYW GRINDAY DREAM UP NA ORGANIZM:

 • Melatonina pomaga w skróceniu czasu potrzebnego na zaśnięcie.

 • Magnez przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.
 • Witamina B6 pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego.
 • Kozłek lekarski pomaga w utrzymaniu naturalnego snu oraz w utrzymaniu prawidłowej jakości snu. Pomaga spokojnie radzić sobie ze stresem związanym z intensywnym trybem życia.
 • Melisa lekarska przyczynia się do lepszego snu.
 • Męczennica cielista pomaga w wyciszeniu i spokojnym zasypianiu.
 • Chmiel zwyczajny ma kojący wpływ na układ nerwowy.
*(dzięki zawartości melatoniny; dzięki zawartości kozłeka lekarskiego; dzięki zawartości melisy lekarskiej; dzięki zawartości męczennicy cielistej;)

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Suplement jest przeznaczony dla kobiet i mężczyzn powyżej 18 roku życia, którzy cenią sobie naturalne sposoby suplementacji i wsparcia organizmu.
Suplement posiada wszystkie wymagane przez prawo badania i jest dopuszczony do obrotu. Każda partia suplementu jest przebadana ze względu na czystość składu. Zakres badań dla produktu to: badanie mikrobiologiczne, badanie na zawartość metali ciężkich, badanie WWA (Wielopierścieniowe węglowodory aromatyczne), badanie ETO (Tlenek etylenu) oraz badanie AP (Fosfataza alkaliczna). Ponadto suplement nie zawiera zbędnych dodatków tj. barwniki, wypełniacze i przeciwzbrylacze.
Suplement jest w 100% produkowany w Polsce, choć jego pojedyncze składniki mogą pochodzić z upraw występujących w ich naturalnych środowiskach na całym świecie.
Zalecana porcja do spożycia to 2 kapsułki dziennie, najlepiej na 30 minut przed snem. Suplement diety popić około 200 ml wody. Możesz również przyjmować samą zawartość kapsułki bez otoczki.
Sprawdź czy składniki aktywne w suplementach nie dublują się. Jeżeli nie występuje taki przypadek, możesz przyjmować je równocześnie. Jeśli suplementy zawierają te same składniki aktywne, postaraj się o ich rozdzielenie - przyjmuj jeden rano, a drugi późnym popołudniem lub wieczorem.
Pamiętaj, że produkt jest mieszanką naturalnych ekstraktów roślinnych, a natura żeby w pełni zadziałać potrzebuje czasu. Przyjmuj suplement przez 3 miesiące, następnie przerwij przyjmowanie na miesiąc. Po tym okresie możesz wrócić do stosowania przez kolejne 3 miesiące.
Produkt nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży oraz karmiących. Ze względu na zastosowane porcje, produkt jest odpowiedni dla osób dorosłych.
Jeśli przyjmujesz leki, przed zastosowaniem suplementu, skontaktuj się z lekarzem prowadzącym. Sprawdź również czy którykolwiek ze składników zawartych w suplemencie nie wywołuje u ciebie uczulenia.

Sprawdź opinie klientów o Grinday zweryfikowane przez TrustMate

DU

Nezvíš, který doplněk si vybrat?

Odpověz na několik otázek a vyber si produkty přizpůsobené tvým potřebám.

ŠEK