DBAMY O SKŁAD

Cześć to my – Bartek i Kuba z Grinday. Jako, że sami jesteśmy entuzjastami ciągłego rozwoju, aktywności i zwiększania własnych możliwości, korzystamy z wielu metod zdrowego wsparcia organizmu. Jedną z nich jest sięganie do siły naturalnych i roślinnych składników – te cenimy najbardziej.

Aby mieć 100% pewność, że przyjmowane przez nas preparaty wyróżniają się jakościowym składem oraz, że spełniają nasze osobiste oczekiwania, stworzyliśmy własną gamę produktów, kładąc szczególny nacisk właśnie na dbałość o skład.

Jak dbamy o skład
w produktach GRINDAY ?

Kluczem do stworzenia satysfakcjonującego suplementu diety są jego składniki aktywne. Powinny one być odpowiednio dobrane, a ich właściwości maksymalnie wydobyte. Dobry suplement to również taki, którego skład jest możliwie najprostszy.
Dlatego aby to osiągnąć, określiliśmy 4 najważniejsze cechy wszystkich naszych produktów:
  • Stworzone z ​roślin, witamin i minerałów.​
  • Wyłącznie ze składników​ o potwierdzonym wpływie na organizm.​
  • Wykorzystujące ​kompleksowe współdziałanie ​komponentów.
  • Czysty, wegański skład​ –​ bez barwników i wypełniaczy.

NATURALNE

POCHODZENIE
Bazą wszystkich naszych produktów są rośliny. Taka strategia eliminuje składniki syntetyczne, produkowane w laboratoriach. Do wykorzystania pozostają nam zatem ekstrakty pozyskiwane z kwiatów, łodyg lub korzeni. To właśnie tam, w zależności od rośliny, znajdują się pożądane związki odpowiedzialne za pozytywne działanie na organizm.

Aby dostarczać zawsze stałą wartość substancji aktywnej, stosujemy tylko i wyłącznie ekstrakty standaryzowane. Dzięki nim mamy pewność, że każda kapsułka produktu, wpływa na organizm dokładnie w ten sam sposób.

Potwierdzony wpływ na organizm

Baza produktu to składnik. Niezależnie czy jest wykorzystany „solo”, czy w mieszance, jego wpływ na organizm powinien być znany i sprecyzowany. Wybieramy tylko te, za którymi stoją opracowania naukowe oraz badania kliniczne. Aby mieć pewność, że z takim składnikiem mamy do czynienia, dokładnie analizujemy aktualne oświadczenia EFSA (Europejski Urząd ds. Bezpieczeństwa Żywności), które są dla nas najważniejszym wyznacznikiem przy wyborze.

Ale to nie wszystko. Ważna jest również jakość wykonania wybranego składnika. Jak do tego podchodzimy? Co się dla nas liczy?
Dodatkowe badania kliniczne oraz certyfikaty jakości! Tak oto docieramy do ekstraktów opatentowanych, po które bardzo często sięgamy. Dzięki nim wiemy gdzie i jak są produkowane składniki oraz jakie mają działanie. W ten sposób wyciskamy ze składnika aktywnego maksimum jego właściwości.

Każdy z naszych suplementów posiada w swoim składzie opatentowane składniki, a Ty zawsze możesz je sprawdzić, wpisując do wyszukiwarki ich nazwę własną.

Synergia
współdziałanie składników

Z doświadczenia wiemy, że dla wielu z Was, jeden składnik aktywny w produkcie to za mało. Aby znacząco wpłynąć na organizm, często potrzebne są substancje wspomagające i uzupełniające. Jak je odpowiednio dobierać?
Na początku istotny jest cel. Po co w ogóle nam dany produkt? Jaki ma być jego wpływ na organizm? Następnie przechodzimy do działania. Kompozycję naszych preparatów rozpoczynamy od silnych ekstraktów roślinnych będących bazą. Do tego, szukamy składników komplementarnych. Istotne, aby działania wzajemnie się uzupełniały lub wzmacniały. W tej kwestii, tradycyjnie posiłkujemy się badaniami i oświadczeniami EFSA.

Aby z czystym sumieniem stwierdzić, że skład produktu jest kompletny, wspieramy ekstrakty poprzez odpowiednio dobrane witaminy i minerały. Dzięki temu otrzymujemy produkty o szerokim, ale skonkretyzowanym działaniu.

czyste
bez zbędnych dodatków

Po dobraniu składników oraz określeniu ich zawartości wagowej, pozostaje nam tylko wybrać finalną formę produktu. Dla wszystkich naszych suplementów stosujemy przeźroczyste, wegańskie kapsułki celulozowe. Dzięki temu, eliminujemy barwniki, zbędne dodatki i wypełniacze.

Skład jest maksymalnie prosty i czysty.
DLA WEGAN Chcemy, aby z naszych produktów mogła korzystać każda osoba, niezależnie od diety lub przekonań. Dlatego każdy nasz suplement jest odpowiedni dla wegan.

Produkty, na których szczególnie nam
zależało

Naturalne, o potwierdzonym wpływie na organizm, synergicznym działaniu i czystym składzie. Oprócz tego, odpowiednie dla wszystkich, również dla osób na diecie roślinnej.

Dodatkowo, nasze suplementy zostały zamknięty w szklanym słoiczku, dzięki czemu, opakowanie jest zdatne do pełnego i prostego recyclingu.

Podnieśliśmy znacząco poprzeczkę w segmencie suplementów oferujących najwyższej jakości mieszanki ekstraktów roślinnych. Liczymy na to, że nasze produkty będą dużym wsparciem dla wszystkich, którzy szukają naturalnych sposobów na poprawę jakości swojego życia.

marka
GRINDAY

Nasza marka suplementów, tworzonych ze szczególną dbałością o skład, powstała w 2017 roku.

Wszystkie nasze preparaty zostały skomponowane i wyprodukowane w Polsce, w trosce o najwyższe standardy jakości. Nasz zakład produkcyjny odznacza się certyfikatem bezpieczeństwa żywności ISO 22000. Posiadamy również ekologiczny certyfikat Euroliść.

Stale śledzimy najnowsze trendy i wsłuchujemy się w oczekiwania klientów. Wiemy, że zaufanie którym nas obdarzacie jest jednocześnie stawianym przed nami wyzwaniem do podnoszenia standardów i rozwijania linii naszych produktów.

Dziękujemy za to!
Grinday B. Ryłko J. Grabski Sp. j.
Wapienna 2
43-340 Kozy