Mind Up na lepszą pracę mózgu – jak działa?

Mind Up to nowoczesny suplement diety, który jest przede wszystkim naturalny i bezpieczny. Skutecznie poprawia pamięć, wspomaga koncentrację, redukuje uczucie zmęczenia.

To doskonały suplement dla wszystkich tych, których czeka sesja egzaminacyjna, ważne wystąpienie, chcą zwiększyć swoje osiągi czy po prostu szybciej i łatwiej zapamiętywać. Jak działa Mind Up i dlaczego warto go stosować?

Co zawiera Mind Up?

Mind Up jest suplementem, który zawiera wyłącznie składniki pochodzenia naturalnego. W jego składzie znajdziesz:

ekstrakt z ashwagandhy – działa dobroczynnie na poprawę koncentracji, wspomaga zapamiętywanie, proces uczenia się, utrzymanie dobrej kondycji sprawności umysłowej. Dodatkowo, ashwagandha likwiduje negatywne skutki stresu,


MindUp – Umysł Pamięć Koncentracja
MindUp to innowacyjny suplement diety zwiększający wydajność i szybkość pracy mózgu oraz całego układu nerwowego. Dzięki specjalnie dobranej formule, składniki aktywne zawarte w MindUp wspomagają pamięć i koncentrację, stymulują oraz wspierają układ nerwowy w stanach zmęczenia, utraty koncentracji i stresu.
Przeczytaj również:
Jaki wpływ na nasze zdrowie ma sen?

ekstrakt z korzenia żeń-szenia koreańskiego – żeń-szeń zawiera ginsenozydy, które odpowiadają za polepszenie pamięci oraz zdolności uczenia się. Ekstrakt przeciwdziała zmęczeniu, wzmacnia organizm i poprawia nastrój,

L-tyrozynę – ten dobroczynny aminokwas używany jest do syntezy neuroprzekaźników, noradrenaliny oraz dopaminy, które są niezbędne do jasności i szybkości myślenia, poczucia przytomności umysłu,

ekstrakt z korzenia różeńca górskiego – wpływa on zarówno na poprawę pamięci, jak i koncentracji. Ekstrakt zmniejsza senność, łagodzi niepokój, pomaga w ustąpieniu czynników stresujących,

cholinę – zwana inaczej witaminą B4, cholina wpływa na prawidłową pracę wątroby i metabolizm tkanki tłuszczowej. Zmniejsza objawy zmęczenia czy osłabienia.

Przeczytaj również:
Co niekorzystnie wpływa na pamięć?

Mind Up wyróżnia się tym, że zawiera wszystkie składniki aktywne. Dzięki temu osiągasz znacznie lepsze rezultaty niż w przypadku zażywania każdego preparatu osobno. Doskonałe proporcje dają gwarancję skuteczności.

Naturalny skład sprawia, że preparat jest bezpieczny i można go stosować przez dłuższy czas. Wystarczą dwie kapsułki dziennie zażyte podczas posiłku, by odczuć rezultaty.

Zalety stosowania Mind Up

Stosowanie suplementu Mind Up niesie za sobą szereg korzyści. Przede wszystkim preparat ten poprawia pamięć i koncentrację, a także zwiększa jasność i szybkość myślenia. Dodatkowo, Mind Up likwiduje negatywne skutki stresu związane np. z ważnym egzaminem.

Przeczytaj również:
Cholina, czyli niezastąpiona witamina B4

Preparat redukuje uczucie zmęczenia fizycznego i psychicznego, wzmacnia odporność organizmu i stymuluje układ nerwowy. Plusem tego suplementu jest także fakt, że wspomaga czujność i funkcje kognitywne.

Bibliografia:

  • https://pl.wikipedia.org/wiki/Witania_ospa%C5%82a
  • https://biotechnologia.pl/farmacja/recepta-na-sile-i-spokoj-ashwagandha,16411
  • https://www.centrumdobrejterapii.pl/bez-kategorii/11-dowodow-korzystnego-wplywu-zen-szenia-na-nasze-zdrowie-psychiczne-i-fizyczne/
  • https://www.aptekagemini.pl/grinday-mind-up-x-60-kaps.html
  • http://www.czytelniamedyczna.pl/2560,Zenszen-wszechlek-dalekiego-wschodu.html
  • https://journals.viamedica.pl/ginekologia_polska/article/download/45636/32430
Kliknij i oceń ten wpis
[Razem: 0 Średnia: 0]