Grinday Shape Up Thermogenic

A gdyby tak poprawić jakość snu, wyeliminować zadyszkę i zwiększyć ilość energii w ciągu dnia?

Dodatkowo zyskać lepsze samopoczucie oraz większą pewność siebie? Bardzo często powodem wielu negatywnych odczuć w ciągu dnia jest nadwaga. Może prowadzić do schorzeń takich jak cukrzyca, nadciśnienie tętnicze i choroby układu krążenia. Czasami wystarczą niewielkie zmiany w życiu, aby zauważyć pierwsze spadki wagi. Cukier, tłuszcze trans – te jako pierwsze powinny pójść w odstawkę. Ale to nie wszystko.

Odchudzanie nie powinno być synonimem udręki i męczarni. Głodówki, mordercze treningi i diety cud najczęściej przynoszą krótkotrwałe efekty, a po nich pojawia się efekt jojo i poczucie porażki, którego chcemy doświadczyć. Odchudzanie powinno zacząć się od zmiany nawyków – nie tylko na chwilę, ale na kolejne lata. Do tego dochodzi wiedza na temat tego, jak odchudzać się zdrowo. I tutaj do gry wkracza ujemny bilans energetyczny oraz sposoby na jego osiągnięcie.

Co to takiego ujemny bilans energetyczny? W największym uproszczeniu następuje, gdy zjadasz mniej kalorii niż spalasz. Efekt taki można uzyskać dwojako. Poprzez zmiany w diecie – zmniejszenie ilość spożywanych kalorii, lub poprzez ćwiczenia – spalanie nadmiarowych kalorii. Najlepsze efekty daje ich połączenie, czyli dieta + ćwiczenia.

Poświęć proszę chwilę i sprawdź jak dwutorowo wpłynąć na ujemny bilans energetyczny. Dowiedz się jak powstawał Grinday Shape Up – Thermogenic oraz jak jego składniki Cię wspomogą.


Czym jest i jak powstał Grinday Shape Up?

Od samego początku zależało nam na stworzeniu produktu zdolnego dostarczyć wartościowe wsparcie. Wykorzystującego najnowsze rozwiązania z obszaru składników roślinnych i będącego jakościową odpowiedzią na Wasze wymagania.

Nie godzimy się tutaj na kompromisy i drogę na skróty. Dlatego, zanim przystąpiliśmy do komponowania składu Grinday Shape Up, wyznaczyliśmy sobie 4 podstawowe cele, które nasz produkt musiał spełnić:

  • naturalne pochodzenie składników,
  • składniki o potwierdzonym wpływie na organizm,
  • składniki uzupełniające się poprzez kooperację – tzn. synergiczne,
  • żadnych zbędnych dodatków takich jak wypełniacze i barwniki.

Grinday Shape Up i jego dwutorowy wpływ na ujemny bilans energetyczny.

Grinday Shape Up ma za zadanie wesprzeć organizm w uzyskiwaniu ujemnego bilansu energetycznego i robi to dwutorowo (wykorzystuje dwa sposoby jednocześnie). Pierwsza metoda jego osiągnięcia to zmniejszenie ilości przyjmowanych kalorii. Aby wspomóc Cię w ograniczeniu jedzenia, zastosowaliśmy ekstrakt z guarany, który hamuje apetyt. Oprócz tego – Forslean® – ekstrakt z pokrzywy zwyczajnej, który wspomaga detoksykację i oczyszczanie organizmu oraz witaminę B6, która przyczynia się do utrzymania prawidłowego poziomu cukru we krwi. Aby pobudzić metabolizm tłuszczów i węglowodanów, wykorzystaliśmy Citrin® Garcinia cambogia oraz ekstrakt z gorzkiej pomarańczy.

Druga metoda osiągnięcia ujemnego bilansu energetycznego to zwiększenie ilości spalanych kalorii poprzez aktywność fizyczną. Aby wesprzeć Twój wysiłek wkładany w ruch i ćwiczenia, zastosowaliśmy ekstrakt z papryki rocznej, który zwiększa termogenezę organizmu, czyli wydzielanie ciepła przez nasz organizm oraz przyczynia się do kontroli wagi ciała. Oprócz tego, w produkcie znalazły się kofeina bezwodna i ekstraktu z guarany, które redukują zmęczenie. Z tego względu najlepiej stosować produkt przed aktywnością fizyczną.

Skład uzupełniają l-tyrozyna, winian l-karnityny oraz chrom, który przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu makroskładników odżywczych.

Podsumowując, w produkcie mamy 10 składników w tym 2 opatentowane. Dzięki takiej kompozycji otrzymujemy produkt kompletny, dający kompleksowe wsparcie w procesie zdrowego odchudzania.Naturalne pochodzenie składników Grinday Shape Up.

Decydując się na źródło związków aktywnych w produkcie, do wyboru mieliśmy składniki syntetyczne (produkowane w laboratorium) oraz pochodzenia naturalnego. Te drugie są pozyskiwane z kwiatów, łodyg lub korzeni. To właśnie tam, w zależności od rośliny, znajdują się pożądane związki odpowiedzialne za pozytywne działanie na organizm. Dlatego w Grinday Shape Up postawiliśmy na ekstrakty roślinne jako fundament produktu.

Aby dostarczać zawsze stałą wartość substancji aktywnej, zdecydowaliśmy się na wykorzystanie ekstraktów standaryzowanych. Dzięki nim mamy pewność, że każda kapsułka produktu, wpływa na organizm dokładnie w ten sam sposób.


Potwierdzony i znany wpływ na organizm.

Fundament produktu to składnik. Wybieramy tylko te o znanym wpływie na organizm, za którymi stoją opracowania naukowe oraz badania kliniczne. Aby mieć potwierdzenie, że z takim składnikiem mamy do czynienia, dokładnie analizujemy aktualne oświadczenia EFSA (Europejski Urząd ds. Bezpieczeństwa Żywności), które są dla nas najważniejszym wyznacznikiem przy wyborze.

Ale to nie wszystko. Liczy się również jakość wykonania. Jak do tego podchodzimy? Dodatkowe badania kliniczne oraz certyfikaty jakości! Tak oto docieramy do ekstraktów opatentowanych. Dzięki nim mamy pewność kto odpowiada za składnik, gdzie i jak jest produkowany oraz jakie jest jego dokładne działanie. W ten sposób wyciskamy ze składnika aktywnego maksimum jego właściwości.

Grinday Shape Up posiada w swoim składzie aż 2 opatentowane składniki, Forslean® i Citrin®, a Ty zawsze możesz je sprawdzić, wpisując do wyszukiwarki ich nazwę własną.


Synergiczne – jak to działa?

Aby spotęgować wpływ Grinday Shape Up na organizm, zdecydowaliśmy, że nie ograniczymy się do jednego składnika, ale zastosujemy kilka, które będą się wzajemnie uzupełniać.


Czysty – bez zbędnych dodatków.

Zdecydowaliśmy, że finalną formą produktu będzie przeźroczysta, wegańska kapsułka celulozowa. Dzięki temu, wyeliminowaliśmy barwniki, zbędne dodatki i wypełniacze. Tak powstał produkt o 100% czystym składzie.

Coś extra.

Zależy nam na tym, aby każdy mógł korzystać z Grinday Shape Up. Niezależnie od diety lub przekonań. Dlatego każdy nasz suplement jest odpowiedni dla wegan.


Produkt, na którym szczególnie nam zależało.

Naturalny, o potwierdzonym wpływie na organizm, synergicznym działaniu i czystym składzie. Oprócz tego, odpowiedni również dla wegan.

Dodatkowo, nasz suplement został zamknięty w szklanym słoiczku. Dzięki temu razem możemy zadbać o naszą planetę, ponieważ opakowanie jest zdatne do pełnego i prostego recyclingu.

Podnieśliśmy znacząco poprzeczkę w segmencie suplementów wspomagających odchudzanie. Liczymy na to, że nasz produkt będzie dużym wsparciem dla wszystkich, którzy cenią sobie najwyższą jakość naturalnych sposobów suplementacji.