Grinday Look Up - zdrowe i mocne paznokcie

Odkryj rozwiązanie dla Swoich słabych paznokci.

To z pewnością jakieś niepisane prawo. Zapuszczasz je od trzech tygodni. Do imprezy, na której miały się idealnie prezentować zostały tylko 2 dni. I co? Szybkie sprzątanie w kuchni po posiłku i wskazujący z impetem uderza prosto w szafkę. Efekt? Tak, to nie szafka ucierpiała. Paznokcie na imprezie nie będą już perfekcyjne, a 3 tygodnie wzmożonej ostrożności można uznać za zmarnowane.

Powodów złej kondycji paznokci może być wiele. Nieodpowiednia dieta, stres, słaba odporność organizmu, niedawna ciąża a nawet niektóre zabiegi pielęgnacyjne. Zdrowe i mocne paznokcie to nie tylko piękno. To również, a może przede wszystkim, dobre samopoczucie i pewność siebie. Swoista wizytówka kobiety. My wiemy, że każda z Was, dba o paznokcie najlepiej jak potrafi. A co można zrobić więcej, aby ich kondycja była na satysfakcjonującym poziomie?

Poświęć proszę chwilę i sprawdź jak wielotorowo wesprzeć Swoje paznokcie. Dowiedz się jak powstawał Grinday Look Up oraz jak jego składniki Cię wspomogą.


Czym jest i jak powstał Grinday Look Up?

Od samego początku zależało nam na stworzeniu produktu zdolnego dać Wam wartościowe wsparcie, wykorzystującego najnowsze rozwiązania i będącego jakościową odpowiedzią na Wasze wymagania.

Nie godzimy się tutaj na kompromisy i drogę na skróty. Dlatego, zanim przystąpiliśmy do komponowania składu Grinday Look Up, wyznaczyliśmy sobie 4 podstawowe cele, które nasz produkt musiał spełnić:

  • naturalne pochodzenie składników,
  • składniki o potwierdzonym wpływie na organizm,
  • składniki uzupełniające się poprzez kooperację – tzn. synergiczne,
  • żadnych zbędnych dodatków takich jak wypełniacze i barwniki.

Składniki premium w Grinday Look Up.

Decydując się na źródło związków aktywnych w produkcie, do wyboru mieliśmy składniki syntetyczne, czyli produkowane w laboratorium oraz pochodzenia naturalnego. Te drugie są pozyskiwane z kwiatów, łodyg lub korzeni. To właśnie tam, w zależności od rośliny, znajdują się pożądane związki odpowiedzialne za pozytywne działanie na organizm. Dlatego w Grinday Look Up postawiliśmy na ekstrakty roślinne jako fundament produktu.

Aby dostarczać zawsze stałą wartość substancji aktywnej, zdecydowaliśmy się na wykorzystanie ekstraktów standaryzowanych. Dzięki nim mamy pewność, że każda kapsułka produktu, wpływa na organizm dokładnie w ten sam sposób.


Potwierdzony i znany wpływ na organizm.

Skuteczność produktu to składnik. Wybieramy tylko te o znanym wpływie na organizm, za którymi stoją opracowania naukowe oraz badania kliniczne. Aby mieć potwierdzenie, że z takim składnikiem mamy do czynienia, dokładnie analizujemy aktualne oświadczenia EFSA (Europejski Urząd ds. Bezpieczeństwa Żywności), które są dla nas najważniejszym wyznacznikiem przy wyborze.

Ale to nie wszystko. Liczy się również jakość wykonania wybranego składnika. Jak do tego podchodzimy?

Dodatkowe badania kliniczne oraz certyfikaty jakości! Tak oto docieramy do ekstraktów opatentowanych. Dzięki nim mamy pewność kto odpowiada za składnik, gdzie i jak jest produkowany oraz jakie jest jego dokładne działanie. W ten sposób wyciskamy ze składnika aktywnego maksimum jego właściwości.

Grinday Look Up posiada w swoim składzie aż 3 opatentowane składniki, EVNolMax™, BioPerine®, Selenium SeLECT®, a Ty zawsze możesz je sprawdzić, wpisując do wyszukiwarki ich nazwę własną.

Synergiczne – jak to działa?

Aby spotęgować wpływ Grinday Look Up na organizm, zdecydowaliśmy, że nie ograniczymy się do jednego składnika, ale zastosujemy kilka, które będą się wzajemnie uzupełniać.Odkryj działanie składników premium.

Najważniejsza zadanie stawiane przed produktem to utrzymanie prawidłowego stanu paznokci. Odpowiedzialne są za to aż 4 składniki:pokrzywa zwyczajna, cynk, biotyna oraz opatentowany selen Selenium SeLECT®.

Grinday Look Up wspomaga również produkcję kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania paznokci.

Kolejna korzyść, którą niosą ze sobą składniki Grinday Look Up, to ochrona przed stresem oksydacyjnym. Tutaj z odsieczą przychodzi witamina C, cynk oraz EVNolMax™, źródło witaminy E. Wszystkie one chronią składniki komórek przed uszkodzeniem oksydacyjnym.

Kompozycję dopełnia ekstrakt z pędów bambusa – bogate źródło krzemionki oraz BioPerine® – ekstrakt z owoców pieprzu czarnego. Przyczynia się on do ożywienia układu nerwowego oraz wpływa na zwiększenie biodostępności składników aktywnych produktu.

Podsumowując, w produkcie mamy 10 składników w tym 3 opatentowane. Taka kompozycja daje nam produkt kompletny, o szerokim wpływie na włosy, skórę i paznokcie.

Czysty – bez zbędnych dodatków.

Zdecydowaliśmy, że finalną formą produktu będzie przeźroczysta, wegańska kapsułka celulozowa. Dzięki temu, wyeliminowaliśmy barwniki, zbędne dodatki i wypełniacze. Tak powstał produkt o 100% czystym składzie.

Coś extra.

Zależy nam na tym, aby każdy mógł korzystać z Grinday Look Up. Niezależnie od diety lub przekonań. Dlatego każdy nasz suplement jest odpowiedni dla wegan.


Produkt, na którym szczególnie nam zależało.

Naturalny, o potwierdzonym wpływie na organizm, synergicznym działaniu i czystym składzie. Oprócz tego, odpowiedni dla wszystkich, również dla osób na diecie roślinnej.

Dodatkowo, nasz suplement został zamknięty w szklanym słoiczku. Dzięki temu razem możemy zadbać o naszą planetę, ponieważ opakowanie jest zdatne do pełnego i prostego recyclingu.

Podnieśliśmy znacząco poprzeczkę w segmencie suplementów wpływających na włosy, skórę i paznokcie. Liczymy na to, że nasz produkt będzie dużym wsparciem dla wszystkich, którzy cenią sobie najwyższą jakość naturalnych sposobów suplementacji.